Nasz zespół

Lek. Dent. Agnieszka Drożdżyńska

W 2017 roku ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem za działalność naukową. Autorka licznych prac naukowych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii . Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2018 roku rozpoczęła pracę w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej WUM, gdzie prowadziła zajęcia kliniczne ze studentami.

Cały czas rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Finalistka międzynarodowych konkursów z odbudowy estetycznej m.in. Essentia Academic Excellence Contest 2018 – Leuven, Belgia oraz International Students Championship: XII Jules Allemand Trophy 2016-2017 „Anatomic and chromatic restoration of natural tooth following five dimensions of color’’.

W naszej klinice zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na minimalnie inwazyjną preparację tkanek . Pacjenci cenią sobie delikatność i precyzję podczas wykonywanych zabiegów. Przyjmuje również w języku angielskim. W wolnych chwilach podróżuje i żegluje.

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji